Ayia Napa Holiday Apartment So9

Ayia Napa
So9 *
8.0 Foarte bun
1 recenzie

Ayia Napa Holiday Apartment So9

33 Katalymaton, Ayia Napa, Cipru Arată harta
Situat la mai puțin 5 minute de mers pe jos de Ayia Napa Square, Ayia Napa Holiday Apartment So9 de 60 m², poate găzdui până la 3 persoane. Apartamentul cu 1 dormitoare oferă o parcare la fața locului și confort modern, precum Wi-Fi.
Grecian Bay Beach este la doar 1.3 km distanță, iar Ayia Napa Monument se află în imediata apropiere de acest apartament. Cu acces rapid la Thalassa Municipal Museum, aflat la 10 minute de mers pe jos, Ayia Napa Holiday Apartment So9 oferă o locație convenabilă. De asemenea, WaterWorld Themed Waterpark Ayia Napa se află la o distanță de 4.8 km de această proprietate.
Apartmentul Ayia Napa Holiday Apartment So9 are o baie dotată cu un uscător de păr și prosoape de baie. În plus, există o toaletă separată și un duș.
Confortul dumneavoastră este prioritatea noastră, motiv pentru care acest apartament oferă o mini-bucătărie cu un ceainic electric, un frigider și ustensile de bucătărie. De asemenea, oaspeții pot lua un autobuz la stația de autobuz Kasiallou, situat la 5 minute de mers pe jos, pentru a explora restul orașului Ayia Napa.
+ Mai mult - Mai puțin
Caracteristici principale
  • Wi-Fi
  • Aer condiționat
  • Nu sunt permise animale de companie
  • + Mai mult

Hartă

Atracții turistice în

Ayia Napa
Atracții
  • Mosaic Water Tank - 171 km
  • Castle Club - 193 km
  • Mănăstirea Agia Napa - 220 km
  • Ayia Napa Town Hall - 250 km
  • Ayia Napa Square - 277 km
  • Fig Tree Bay - 950 m
  • Waterworld - 950 m
Aeroporturi
  • Aeroportul International Larnaca - 57 km

Camere și disponibilitate

Vă rugăm să așteptați, verificăm camerele disponibile pentru dumneavoastră.
Facilități

General

  • Fumatul interzis în incintă
  • Wi-Fi
  • Parcare
  • Seif
  • Nu sunt permise animale de companie
  • Stingătoare de incendiu

Mese

  • Fierbător electric
  • Vase/Ustensile de bucătărie

Servicii

  • Transfer aeroport plătit
  • Închiriere mașini

Facilitățile camerei

  • Aer condiționat
  • Încălzire
  • Mobilier de grădină
  • Masă
  • Facilități de călcat
  • Articole de toaletă gratuite
Caracteristici principale
  • Wi-Fi
  • Aer condiționat
  • Nu sunt permise animale de companie

Politica hotelului

Check-in: de la 16:00 până la 23:59
Check-out: până la 11:00
Introduceți datele dvs.
Introduceți datele dvs.
Jo 30 Jul
Vi 31 Jul
Oaspeți
Căutare hoteluri în Ayia Napa